Czujka ruchu PIR z kamerą

Wysłane przez: Robert W: Podkategoria 1 Na: Komentarz: 0 Hit: 567

Nowa czujka PIR z wbudowaną kamerą, którą można obsługiwać zdalnie przez telefon.

Czujka PIR bezprzewodowa SATLINK SL-W2 jest wysokiej klasy czujką ruchu o nowoczesnym wyglądzie. Po wykryciu ruchu przez intruza w obszarze detekcji wyśle sygnał do centralki alarmowej.  Dzięki wbudowanej kamerze WIFI możemy podejrzeć stan obiektu z dowolnego miejsca na telefonie. Aby mieć możliwość podglądu w obiekcie musi być szybki internet. W komplecie wspornik do ściany oraz komplet kołków montażowych.

Czujka jest zasilana zasilaczem USB 5V lub wbudowanego akumulatora. Z akumulatora pracuje tylko czujka. Do pracy kamery musi być zasilana zasilaczem. Obraz z kamery możemy nagrywać na karcie (max 32G - brak w komplecie)

Kamera obsługujemy w systemie w chmurze "YOOSEE". Aplikacje na system Android i IOS możemy pobrać ze strony yoosee.co. Na tej stronie możemy pobrać też  wersje na PC, która jednak działa tylko w sieci lokalnej. Dzieki czemu możemy za pomocą czujek SL-W2 stworzyć też prosty system monitoringu.

Kamera może pracować również jako niezależne urządzenie.  

Kamera jest obsługiwana "w chmurze" przez aplikacje na telefon. Na stronie yoosee.co możemy pobrać wersje na Androida i IOS. 

Istnieje też wersja na PC. CMSClient na PC obsługuje kamery w sieci lokalnej tylko. Dzięki tej aplikacji możemy stworzyć prosty system monitoringu lokalnego.

Parametry

- zasilanie 5V  ( wbudowany akumulator)

- port na kartę SD (max 32GB)

- bateria 4,2V 300mA  Li-Polimer

- rozdzielczość kamery 1280-720

- kąt widzenie kamery 74 stopnie

- w czuwaniu  <350mA

- w alarmie < 600mA

- detekcja 8m/110 stopni

- czerwona dioda

- pasmo radiowe 433MHz (-+ 75 kHz)

- zasięg bezprzewodowy do 80m

- temperatura pracy -10 /+50 C

- wilgotność <85%

Wymiary 104x56x43mm

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień