Czujka przewodowa ruchu SATLINK SL-MP1125

99,00 zł
Brutto

Czujka dualna PIR i MW  przewodowa ruchu.

  • Sklep alarmbezprzewodowy.pl jest zgodny z RODO. Sklep alarmbezprzewodowy.pl jest zgodny z RODO.
  • Wysyłkę realizujemy za pomocą Poczty Polskiej oraz kurierów INPOST i DPD. Wysyłkę realizujemy za pomocą Poczty Polskiej oraz kurierów INPOST i DPD.
  • Każdy produkt można zwrócić w ciągu  14 dni Każdy produkt można zwrócić w ciągu 14 dni

SL-MP1125 jest bardzo wydajną czujką ruchu integrującą najwyższej klasy technologie ochrony i bezpieczeństwa. Składa się z trwałego moduły mikrofali (MW) o bardzo długim okresie działania i bardzo precyzyjnego modułu pasywnej podczerwieni (PIR). Obudowa jest zrobiona z technicznego plastiku.

 

Właściwości.

Podwójna detekcja za pomocą Mikrofal (MW) i Podczerwienie (PIR). Dzięki czemu czujka jest bardzo dokładna i ilość fałszywych i niewykonanych alarmów jest praktycznie zerowa a czujka wywołuje alarm tylko przy prawdziwym ruchu ciała ludzkiego. Wydajność tej czujki jest dużo lepsza niż czujek PIR bez modułu mikrofali.

Zastosowano opatentowane pełno-zakresową precyzyjną kompensacje temperatury, detekcja czułości jest zawsze stabilna, zgodny z temperaturą pracy w szerokim zakresie temperatury otoczenia ( UWAGA!!! czułość czujki może gwałtownie spaść lub dawać fałszywe alarmy jeśli temperatura otoczenia jest w zakresie 32-40C )

Detekcja mikrofalowa MW jest stabilna, niezawodna i odporna na interferencje.

Dająca regulować się czułość i obszar detekcji czynią czujkę bardzo łatwą i elastyczną w zastosowaniu.

SL-MP1125
100 Przedmioty

Produkty powiązane

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)